לימוזינות ברומניה

רומניון המרכז הישראלי ברומניה

הלימוזינות שלנו ברומניה

לימוזינה ברומניה שלנו עם חברת הלימוזינה מהגדולות בבוקרשט! מחירים הוגנים בבוקרשט בלימוזינה! סמסו לנו בווטסאפ 0507886707 רומניה עם כל הפינוקים האפשריים בלימוזינה וכל מה שרק העזתם לחלום! 

המחיר הוא לשעה נסיעה בלימוזינה בבוקרשט. מהמלון שלכם למועדון לילה או ברים בעיר העתיקה או למסעדה,  או לאיסוף משדה התעופה עם נהג שמחכה לכם עם שלט בשדה. שימו לב שמשדה התעופה זה מובטח רק 40 דקות הנסיעה. ובנסיעה בעיר זה שעה. המחיר כולל גם שמפניה ומוזיקה לבחירתכם. ניתן להכניס אלכוהול שלכם. שימו לב שמספר המקומות הרשום בכל לימוזינה הוא מקסימלי ומומלץ להזמין לימוזינה גדולה יותר מכמות האנשים שאתם ברומניה שיהיה לכם טיפה יותר מרווח. תתייעצו איתנו, במיוחד משדה התעופה ברומניה שחלק מהמזוודות נכנסות לתוך הלימוזינות מכיוון שתא המטען קטן. ההמלצה שלנו להזמין לימוזינה בעיר בוקרשט ולא כאיסוף משדה התעופה.  בהעברות משדה התעופה בבוקרשט למלון המחיר הוא בתוספת של 30-65 יורו למחיר המוצג באתר. (תלוי בסוג הלימוזינה)

צרו קשר עמנו לשירותי לימוזינה בבוקרשט, רומניה ונדאג לחוויה זו עבורכם..רומניון לימוזינות ברומניה גם מציע שירותים של הצעות נישואין בלימוזינה, מסיבת הפתעה לאנשים היקרים שלכם וכו. אפשר להתאים אישית כל דבר.

צור קשר

 ליצירת קשר, הצעת מחיר,הזמנות ותמונות נוספות של הלימוזינות ברומניה, השאירו פרטים כאן או בווטסאפ 0507886707 ונחזור אליכם במהרה!

רומניון המרכז הישראלי ברומניה